Oferta/ Kursy e-learning

Szkolenia na zamówienie

Projektowane przez nas szkolenia e-learningowe angażują uczestnika w to czego się uczy, budują umiejętności, w jasny i zwięzły sposób przekazują wiedzę oraz informacje.

Grafika i media inspirują oraz rozwijają kompetencje

Zajrzyj tu, żeby zobaczyć jak projektujemy szkolenia 
e-learning na urządzenia mobilne.

Zajrzyj tutaj »

Nasz zespół przygotowuje filmy szkoleniowe i instruktażowe zgodne z metodyką 
e-learningu, a więc angażujące i skuteczne. Tworzymy wideo interaktywne. Posiadamy własne studio  greenbox. Przygotujemy dla Ciebie zarówno scenariusz filmu, jak również zajmiemy się jego nakręceniem i procesem postprodukcji.

Więcej na temat video learningu »

Biblioteka kursów gotowych

W naszej ofercie znajdziesz kursy z naszej własnej biblioteki kursów gotowych oraz kursy z biblioteki SkillSoft.

Posiadamy około 150 szkoleń w języku polskim oraz ponad 6 000 szkoleń w języku angielskim. Dzięki współpracy ze SkillSoft możemy zaoferować Twojej organizacji nie tylko kursy e-learning, lecz również symulacje biznesowe i cyfrowe książki dostępne na platformie Books 24x7 (ponad 26 000 tytułów książek).

Więcej na temat kursów z półki »

mLearning

Mobilna rewolucja nie jest już jedynie nowinką. Zaczyna skutecznie konkurować z tradycyjnym dostępem do treści internetowych w przeglądarce komputera stacjonarnego, czy laptopa. Wyzwaniem, przed jakim stajemy jest dopasowanie treści kursów e-learningowych do różnych rozdzielczości. Różnorodność jest naprawdę duża. Projektowanie kursów e-learningowych na urządzenia mobilne, wymaga, zmiany mentalności i przyzwyczajeń dotyczących wyglądu oraz nawigacji w kursie. mediaKURSY pomaga swoim klientom wykorzystać możliwości urządzeń mobilnych.

Kursy w HTML 5

Kursy na urządzenia mobilne tworzymy wykorzystując HTML5 i udostępniając w przeglądarkach urządzeń mobilnych lub tworząc aplikacje natywne dostosowane do systemu Android, iOS i Windows Phone.

Responsywne projektowanie

Wykorzystujemy responsywne projektowanie w tworzeniu kursów e-learning. Responsywne projektowanie wywodzi się z Responsive Web Design - standardu projektowania stron internetowych. Standard ten został po raz pierwszy zastosowany i opisany przez Ethana Marcotte w artykule  opublikowanym
na A List Apart w 2011 roku. Strona zaprojektowana zgodnie z tym standardem, automatycznie dostosowuje się do wielkości wyświetlacza urządzenia na którym jest przeglądana.

Więcej na temat mLearningu »

AKTUALNOŚCI

SZKOLENIA

7 lat Akademii  eLearningu mediaKURSY

Z okazji 7 rocznicy Akdemii eLearningu ceny wszystkich szkoleń obniżyliśmy o 30%. Zapraszamy na szkolenia: "Articulate Storyline 2", "Projektowanie scenariuszy...", "Adobe Captivate", "Moodle - zarządzanie i administracja" i inne.

Więcej >>

Zakończyliśmy z sukcesem prace nad projektem dla Służby Więziennej

Projekt obejmował przygotowanie 11 kursów e-learning.

Cieszymy się, że mogliśmy  wsiąść udział w doskonaleniu procesu szkoleniowego funkcjonariuszy.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z opisem prac jakie wykonaliśmy.

Więcej >>

NASI PARTNERZY

 

Mamy przyjemność być partnerem Adobe Systems w zakresie rozwiązań e-learningowych dla biznesu i edukacji. Jednym z celów naszej współpracy jest sprzedaż i wdrożenia i integracja systemu Adobe Connect. Adobe Connect to jedna z najlepszych platform do prowadzenia webinariów, spotkań on-line, telekonferencji i e-learningu.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem SkillSoft. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom dostęp do ponad 6 000 gotowych szkoleń
e-learning z różnych dziedzin.

 

Kurs e-learningowy
może być ekscytującym doświadczeniem, w interesujący sposób przekazywać profesjonalną wiedzę. Zajrzyj tutaj, aby zobaczyć jak to zrobić.

Więcej >>

Jesteśmy sygnatariuszami Serious eLearning Manifesto

 

 

 

 

 

 

 

 

Serious eLearning Manifesto to kampania rozpoczęta przez czołowych przedstawicieli
e-learningu, jej celem jest stałe dbanie przez projektantów kursów o wysoką ich jakość.

Więcej >>

Więcej >>

Projektowanie kursów e-learningowych wdrożenia platform e-learning, video learning, publikacje cyfrowe

Grafika zastosowana w naszych kursach wzmacnia przekaz treści, stanowi  element budowania zaangażowania uczestników, w czytelny sposób organizuje informacje.

Więcej na temat szkoleń na zamówienie »

 

Video learning